Streda 24. 04. 2024 18:21:10 | Meniny má Juraj

Džudista Samuel Kotrč z Judo San KNM ovládol medzinárodný turnaj v Považskej Bystrici (FOTOGALÉRIA)

Uplynulú sobotu 1. októbra 2022 sa konal v poradí už osemnásty ročník Medzinárodného turnaja v judo, GRAND PRIX Považská Bystrica. Súťaže sa zúčastnilo až 452 pretekárov zo siedmich krajín. Judo San Kysucké Nové Mesto reprezentoval v kategórii dorastencov do deväťdesiat kilogramov Samuel Kotrč. Foto: Mesto Kysucké Nové Mesto

Juliana Krčulová|4. október 2022|13:00:04

Žilinskí Šošoni majú najmladší tím hrajúci prvú ligu na svete!

O sobotňajšom úspechu talentovaného Samuela Kotrča z klubu Judo San KNM informuje ďalej oficiálna internetová stránka mesta Kysucké Nové Mesto:

„Samuel Kotrč vyhral všetky zápasy, kde zdolal aj doteraz nezdolaných súperov a prebojoval sa do finále. Tam napokon zvíťazil a vybojoval si tak prvé miesto,“ dočítame sa na oficiálnej stránke mesta Kysucké Nové Mesto.

VÝSLEDKY kategórie dorastenci si môžete pozrieť prostredníctvom TOHTO ODKAZU.

Šachisti, zbystrite pozornosť! Rajecký šachový online seriál začne už na budúci týždeň