Piatok 27. 09. 2024 08:16:34 | Meniny má Cyprián

Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili na ihrisku FC Košice 2:1

Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili na ihrisku FC Košice 2:1 v zápase 8. kola Niké ligy v sobotu 21. septembra.

TASR|22. september 2024|08:29:59

Zdroj: TASR/Roman Hanc

Fanúšikovia MŠK Žilina jasajú: Sú známe aktualizované časy zápasov

O svojom triumfe rozhodli v závere, keď v poslednej desaťminútovke otočili z 0:1 na 2:1.

Domáci išli do vedenia už v 6. minúte, keď Medved zúročil prihrávku Galloviča. Košičania držali nádejný výsledok do 84. minúty. V nej Káčer odcentroval a Minárik hlavičkou prekonal Šípoša - 1:1. Košičania napokon nezískali ani bod, keďže striedajúci Kopásek si po Iľkovej prihrávke poradil s domácim hráčom a zvnútra šestnástky upravil na 1:2.

Niké liga, 8. kolo:

FC Košice - MŠK Žilina 1:2 (1:0)

Góly: 6. Medved - 84. Minárik, 90.+4 Kopásek. Rozhodcovia: Kišš – Hancko, Jekkel, ŽK: Niarchos - Káčer, Kaprálik

Košice: Šípoš - Kružliak, Krivák (85. Gorosito), Jakubko - Fabiš, Gallovič, Takáč (73. Dos Santos), Magda - Fašok - Medved, Niarchos (88. Miljanič)

Žilina: Belko - Minárik, Hubočan, Ndjeungoue - Hranica (46. Kopásek), Gidi (72. SAuer), Káčer, Bari (81. Badjie) - Kaprálik, Aljagič (63. Bille), Ďuriš (63. Iľko)

Prvé hlasy z kabíny. Radosť z výhry, kanadský útočník Vlkov je sám prekvapený zo svojich gólov