Nedeľa 16. 06. 2024 20:18:59 | Meniny má Blanka, Bianka

Nenechajte si ujsť: Žilinský festival piva prichádza s bohatým programom!

Poďte na pivo! Nie však hocikam a na hocijaké. Čaká vás jedinečný 3. ročník Žilinského festivalu piva, kde si okrem ochutnávky rôznych remeselných pív užijete aj skvelý program a uvoľnenú atmosféru.

Inzercia |17. máj 2024|14:30:01

Zdroj: flydrone.sk.

Súvisiaci článok
Degustačná večera v Château Gbeľany: Miesto, kde sa snúbi tradícia, moderná kuchyňa a srdce pre komunitu
Čítajte viac >

Do dvoch dní sme zmestili všetkých hudobných interpretov, ktorých máte radi. Zaspievate si, zatancujete si, zaspomínate si. Tak, aby si každý prišiel na svoje. Žilinský Festival Piva 2024 sa začína v piatok 30. augusta a končí v sobotu 31. augusta 2024 na parkovisku Domu techniky, Vysokoškolákov 3151, 010 01 Žilina.

Stánky s dobrým jedlom budú striedať stánky s rôznymi aktivitami. Môžete vyskúšať jedinečné pivá z lokálnych pivovarov, ako napríklad z pivovaru Zichovec, Revolucionár, Frambor, Beerokrat alebo Malý Janek.

To je len malý výber zo správne chladených a čapovaných dobrôt, ktoré vás priamo na mieste čakajú. Z tých teplých dobrôt môžete vyskúšať napríklad Pinzu alebo Slovenské hotdogy, ale určite si každé bruško vyberie. Lahodné vône sa budú šíriť vzduchom tak, ako smiech vašich spokojných detičiek. Mysleli sme aj na ne a pripravili sme im kopec zaujímavých aktivít.

Rodičia budú mať o deti postarané aj vďaka skákacím hradom a maľovaniu na tvár. Nech už máte radi čokoľvek, u nás bude všetko. Tak dúfame, že tam budete tiež.

Celým festivalom vás, samozrejme, bude sprevádzať príjemná hudba, ako napríklad kapely Para, Hudba z Marsu, Malalata, Korben Dallas a mnoho ďalších. Ako už zo spomínaného mála môžete počuť, volili sme rôzne žánre, aby žiadna nôžka nezostala stáť. Určite sa máte na čo tešiť, tak neváhajte a príďte.

Článok vznikol v spolupráci so Žilinským festivalom piva.


Súvisiaci článok
Nová kolekcia Reebok štýlovo otvára jarnú sezónu
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť