Štvrtok 19. 09. 2024 15:06:05 | Meniny má Konštantín

Simona Kuchyňková sa stala celkovou víťazkou slovenského pohára v endure 2023 v ženskej kategórii

Ako informuje portál Biker.sk, celkovými víťazmi slovenského pohára v endure v roku 2023 sa stali Martin Knapec a Simona Kuchyňková, pretekárka tímu OKӨ EVERYWHERE RACING. Gratulujeme!

Radka Kostánová|19. október 2023|17:30:38

Zdroj: Instagram/okoeverywhere

Kuchyňková skončila tesne pod pódiom a Knapec obsadil na Svetovom pohári v endure 39. miesto

Portál Biker.sk na svojom oficiálnom webe informoval, že posledné kolo slovenského pohára v endure hostila tradične Bratislava, konkrétne traily na Bielom Kríži.

Prekvapil fakt, že sa na podujatí zúčastnilo 204 pretekárov, čo je na Slovensko dosť slušné číslo. Organizátori boli nadšení.

„Najrýchlejším pretekárom v elitnej mužskej kategórii sa stal Ľuboš Staňo z tímu Mtbiker. Jeho celkový čas bol 18:27,85. Vyhral tri zo šiestich rýchlostných skúšok, konkrétne RS 3,4 a 6,“ doplnil portál Biker.sk.

O talentovanej Simone Kuchyňkovej sme už neraz písali. Svoj bohatý talent ukázala aj teraz, pretože sa jej v ženskej kategórii darilo najviac.

„V ženskej kategórii sa najviac darilo Simone Kuchyňkovej z tímu Okoeverywhere Racing, ktorá preteky vyhrala s časom 21:01,7 a dominovala vo všetkých rýchlostných skúškach. Po veľmi vydarenej sezóne sa Simona stala aj celkovou víťazkou slovenského pohára v endure,“ uzatvoril portál Biker.sk.

Kompletné výsledky a víťazov nájdete na TOMTO ODKAZE. Všetkým ešte raz gratulujeme!

Zobraziť príspevok na Instagrame.

Pretekárka Simona Kuchyňková opäť nesklamala. Stala sa celkovou víťazkou súťaže Českej Endurosérie