Piatok 06. 09. 2024 09:08:15 | Meniny má Alica

Pretekárka Simona Kuchyňková opäť nesklamala. Stala sa celkovou víťazkou súťaže Českej Endurosérie

Pretekárka tímu OKӨ EVERYWHERE RACING, Simona Kuchyňková, sa stala celkovou víťazkou pretekov Českej Endurosérie. Tie preteky mali cez víkend na programe svoje posledné kolo v roku 2023 a to aj so slovenskou účasťou.

Radka Kostánová|26. september 2023|11:30:45

Zdroj: Facebook/Simona Kuchyňková

Pretekárka Simona Kuchyňková vyhrala preteky Svetového pohára v endure v Chateli

Portál Biker.sk na svojom oficiálnom webe informoval o víťazstve slovenskej pretekárky tímu OKӨ EVERYWHERE RACING, Simony Kuchyňkovej. Tá potvrdila svoju skvelú formu a po svetovom pohári žien do 21 rokov vyhrala aj posledné preteky Českej Endurosérie.

„Okrem druhej a tretej rýchlostnej skúšky sa Simone Kuchyňkovej z Okoeverywhere Racing podarilo vyhrať všetky ostatné a tešila sa tak z víťazstva v ženskej kategórii,“ doplnil portál Biker.sk.

Simonin čas, s ktorým vyhrala, bol 27:28,29 minút. To znamenalo, že mala v cieli náskok necelých 16 sekúnd. Na druhom mieste skončila Dominika Adamcová. Na treťom mieste sa umiestnila Andrea Drengubáková.

„Vďaka víťazstvu v poslednom kole sa Simona tešila aj z celkového prvenstva v seriáli pretekov!“ uzatvoril portál Biker.sk.