Streda 01. 05. 2024 05:11:30

Simona Kuchyňková vyhrala aj tretie kolo Slovak E-bike Cup v Rajeckých Tepliciach

Simona Kuchyňková z tímu OKOEVERYWHERE Racing pokračuje vo víťaznom ťažení. V aktuálnej sezóne vyhrala doposiaľ všetky preteky, ktorých sa zúčastnila. Foto: Facebook / Slovak E-Bike Cup

Juliana Krčulová|23. máj 2023|15:34:34

Simona Kuchyňková z tímu OKOEVERYWHERE RACING vyhrala zjazdové preteky v Koutech nad Desnou

Simona Kuchyňková z tímu OKOEVERYWHERE Racing nedala svojim súperkám šancu ani na treťom kole pretekov Greenway Slovak E-Bike Cup 2023 a na svoje konto si pripísala druhé víťazstvo v tomto seriáli. Informoval o tom portál Biker.sk na svojom oficiálnom webe.

Simona v tohtoročnej sezóne doposiaľ dominovala vo všetkých pretekoch, či to bolo enduro, zjazd, alebo preteky na elektrobicykloch.

Portál Biker.sk na svojom oficiálnom webe uviedol, že Simona v Rajeckých Tepliciach prešla 45 kilometrov dlhú trať za 1:29:54 hodiny. Pred druhou v poradí Radkou Paulechovou z Kaktus Bike Team Bratislava mala náskok necelé štyri minúty. Na treťom mieste sa umiestnila Tereza Kurnická z PROefekt Team s mankom päť minút na víťazku.

V mužskej kategórii sa podľa informácií portálu Biker.sk podarilo prvýkrát v sezóne na e-biku vyhrať Milanovi Barényimu z CK BikePeak Oslany. V cieli zaznamenal čas 1:22:33 hodiny.

Na druhom mieste sa na pretekoch umiestnil spoluzakladateľ prvého oficiálneho Trail Parku v Žiline - ŽILINA OKӨ TRAILS a profesionálny jazdec CTM Racing Team, Martin Knapec, so stratou 2:23 min. Tretí skončil Juraj Sagan, ktorý pretekal za tím OKOEVERYWHERE Racing a na víťaza stratil 2:47 min.

Portál Biker.sk pripomína, že Milan Barényi a Martin Knapec si vymenili poradie na prvých dvoch priečkach z minulého kola, a tak súboj o celkové prvenstvo v seriáli bude ešte veľmi zaujímavý.

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY si môžete pozrieť prostredníctvom TOHTO ODKAZU.

Naturálny kulturista Jakub Jankovič si z European Powerfit Natural Cup Bratislava odniesol zlato