Piatok 17. 05. 2024 05:31:13 | Meniny má Gizela, Aneta

Judista Samuel Kotrč si na medzinárodnej veľkej cene v Bardejove vybojoval prvé miesto (FOTOGALÉRIA)

Počas uplynulého víkendu, soboty 15. a nedele 16. apríla sa v Bardejove uskutočnil judo turnaj s názvom Medzinárodná veľká cena o pohár primátora mesta Bardejov. Zúčastnilo sa ho 692 pretekárov z 55 klubov z 8 krajín sveta. Na turnaji nechýbal ani talentovaný reprezentant JUDO SAN Kysucké Nové Mesto, Samuel Kotrč, ktorý vyhral všetky štyri zápasy a zabezpečil si tak prvé miesto vo svojej kategórii. Gratulujeme! Foto: Súkromný archív Samuela Kotrča

Juliana Krčulová|17. apríl 2023|14:00:32

Talentovaný Samuel Kotrč si na majstrovstvách v Banskej Bystrici vybojoval tretie miesto (FOTOGALÉRIA)

Počas uplynulého víkendu v Bardejove uskutočnil judo turnaj - Medzinárodná veľká cena o pohár primátora mesta Bardejov. Turnaja sa podľa slov Ladislava Kotrča z JUDO SAN Kysucké Nové Mesto zúčastnilo 692 pretekárov z 55 klubov z 8 krajín sveta.

„V nedeľu 16. apríla nastúpil v kategórii dorastencov do 90 kilogramov aj judista z klubu JUDO SAN Kysucké Nové Mesto, Samuel Kotrč. Vyhral všetky štyri zápasy, čo mu prinieslo 1. miesto. Zabezpečil si tak aj ďalšie body do slovenského bodovania,“ upresnil Ladislav Kotrč z JUDO SAN Kysucké Nové Mesto.

Samuel Hlavatý z Rudiny si z prvého kola Svetového pohára odniesol deviate miesto (VIDEO)