Utorok 07. 02. 2023 21:51:27 | Meniny má Vanda

Policajti zadržali u tridsaťjedenročného muža zo Žiliny takmer päťsto dávok drogy (FOTOGALÉRIA)

Polícia v Žiline úspešne pokračuje v odhaľovaní drogovej trestnej činnosti. Foto: Facebook / Polícia SR - Žilinský kraj

Juliana Krčulová|5. december 2022|10:45:48


Súvisiaci článok
Na žilinskom sídlisku Hájik prepadli troch mužov. Páchatelia boli vyzbrojení boxerom a tonfou (FOTOGALÉRIA)
Čítajte viac >

Kriminalisti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline v spolupráci s pohotovostným policajným útvarom Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline vykonali v uplynulých dňoch policajnú akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, Gabriela Kremeňová.

1.jpg

Vyšetrovateľ z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil podľa slov hovorkyne 31-ročného Erika zo Žiliny zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi.

„Počas akcie policajti vykonali viaceré prehliadky a pri ich výkone zaistili rastlinný materiál. Zaistený materiál bol zaslaný na kriminalistickú expertízu, pričom predbežným skúmaním časti zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o marihuanu v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 496 jednotlivým bežným dávkam drogy. Vyšetrovateľ na 31-ročného muža spracoval podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby,“ uviedla Kremeňová a dodala, že ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

2.jpg

3.jpg

4.jpg


Súvisiaci článok
Pred rokom na železničnej stanici zbil kolegu na smrť. Žilinský súd mu vymeral 9,5 roka za mrežami
Čítajte viac >

Zdieľať článok
Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť