Štvrtok 18. 04. 2024 19:25:52 | Meniny má Valér

Nové Zámky vyhrali na Liptove

Hokejisti HC MIKRON Nové Zámky zvíťazili v piatkovom zápase 5. kola Tipos extraligy na ľade MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:1 a pripísali si tretí triumf v ročníku. FOTO: MHK 32 L. Mikuláš

TASR|30. september 2022|20:25:41

Hostia sa ujali vedenia už vo 4. minúte, keď sa presadil Peter Šišovský, v 10. minúte pridal druhý presný zásah Austin Farley a v piatej minúte druhého dejstva zvýšil na 3:0 Juraj Mikúš. Čestný úspech domácich zaznamenal Peter Novajovský, no presadil sa až v 59. minúte a Liptákom tak nezostal čas na zvrat.

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC MIKRON Nové Zámky 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Góly: 59. Novajovský (Djakov, Drábek) - 4. Šišovský (Barto, Knižka), 10. Farley (Jackson, Ligas), 25. Mikúš (Jackson). Rozhodovali: Smrek, Moller - Hajnik, Ordzovenský, vylúčení: 2:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, 1050 divákov.

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Kozel - Mesikämmen, Ventelä, Mezovský, Diakov, Hudec, Novajovský, Kapičák - Kuru, Vähätalo, Karsums - Kriška, Šmída, Handlovský - Michalík, Walega, Drábek - Kalousek, Uhrík, Haluška - Braun