Utorok 06. 12. 2022 22:12:48 | Meniny má Mikuláš

PREHĽAD: Viete, kto ide kandidovať za starostov v obciach v okrese Ružomberok? (ČASŤ PRVÁ)

Redakcia SP 21 vám prináša prehľad zaregistrovaných kandidátov pre tohtoročné voľby starostov v okrese Ružomberok, v obciach Bešeňová, Hubová, Ivachnová, Kalameny, Komjatná, Likavka, Liptovská Lúžna, Liptovská Osada, Liptovská Štiavnica, Liptovská Teplá, Liptovské Revúce, Liptovské Sliače, Lisková, Ľubochňa, Lúčky, Ludrová, Martinček, Potok, Stankovany, Štiavnička, Švošov, Turík a Valaská Dubová. Foto: ilustračné / Freepik.com

Juliana Krčulová|26. september 2022|18:15:03


Súvisiaci článok
PREHĽAD: Viete, kto ide kandidovať za starostov v obciach v okrese Liptovský Mikuláš? (ČASŤ PRVÁ)
Čítajte viac >

Ministerstvo vnútra na svojej internetovej stránke informovalo, že obce zverenia zoznamy zaregistrovaných kandidátov pre voľby do orgánov samosprávy obcí a voľby do orgánov samosprávnych krajov spôsobom v mieste obvyklým najneskôr do utorka 4. októbra 2022.

Do uzávierky nášho článku nemala zoznam tohtoročných kandidátov na svojej internetovej stránke uverejnená zvyšná obec v okrese Ružomberok - Liptovský Michal.

Akonáhle zvyšná obec svoj zoznam zaregistrovaných kandidátov pre tohtoročné voľby starostu zverejní, článok budeme aktualizovať.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Bešeňová:

  • Martin Baran, Ing., 48 r., starosta, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Hubová:

  • Stanislav Nechaj, Ing., 59 r., starosta, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Ivachnová:

  • Vladimír Guoth, 61 r., starosta, Kresťanskodemokratické hnutie,
  • Tomáš Kubačka, Mgr., 38 r., príslušník Policajného zboru, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Kalameny:

  • Adrián Loffaj, 48 r., vojak vo výslužbe, DOMOV národná strana,
  • Juraj Markovič, Ing., 36 r., projektant elektro, nezávislý kandidát,
  • Štefan Novák, 41r., strojník, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Komjatná:

  • Otto Brtko, Mgr., 60 r., starosta, nezávislý kandidát,
  • Anna Daudová, Mgr., 46 r., sociálna pedagogička, nezávislý kandidát,
  • Radomír Drobúl, 38 r., mechanik, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Likavka:

  • Jozef Hykel, 43 r., pomocný dispečer – vodič, nezávislý kandidát,
  • Marián Javorka, Ing., 52 r., starosta, Kresťanskodemokratické hnutie,
  • Adrián Solár, 45 r., vedúci sekcie skladov, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Liptovská Lúžna:

  • Albín Husarčík, Ing., 62 r., starosta, SMER – sociálna demokracia, HLAS – sociálna demokracia, Slovenská národná strana,
  • Branislav Serafín, 39 r., živnostník, nezávislý kandidát,
  • Jozef Voštenák, 46 r., konateľ, Nova, Občianska konzervatívna strana, Za ľudí, Sme rodina, Kresťanskodemokratické hnutie.

Súvisiaci článok
PREHĽAD: Viete, kto ide kandidovať za starostov v obciach v okrese Liptovský Mikuláš? (ČASŤ DRUHÁ)
Čítajte viac >

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Liptovská Osada:

  • Róbert Kuzma, Ing., 53 r., starosta, nezávislý kandidát,
  • Jana Vlniešková, Ing., 44 r., manažérka pre inžiniersku činnosť – hlavná kontrolórka obce, nezávislá kandidátka.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Liptovská Štiavnica:

  • Katarína Bachanová, 47 r., ekonómka, nezávislá kandidátka,
  • Dušan Dírer, RNDr., 59 r., učiteľ, nezávislý kandidát,
  • Marek Jadroň, 36 r., zamestnanec obce, HLAS – sociálna demokracia,
  • Ľubomír Janči, Mgr., 50 r., živnostník, nezávislý kandidát,
  • Oto Omasta, 44 r., telefónny operátor, NÁRODNÁ KOALÍCIA / NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI,
  • Marek Pavlík, 30 r., podnikateľ, nezávislý kandidát,
  • Ľuboš Synak, Bc., 45 r., manažér hotela, nezávislý kandidát,
  • Tomáš Šida, 49 r., živnostník, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Liptovská Teplá:

  • Milan Kašák, 57 r., starosta, Kresťanskodemokratické hnutie, Slovenská národná strana.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Liptovské Revúce:

  • Jana Šimová, Mgr., 44 r., starostka, nezávislá kandidátka.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Liptovské Sliače:

  • Milan Frič, Mgr., 57 r., starosta, nezávislý kandidát,
  • Vladimír Klačan, 42 r., živnostník, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Lisková:

  • Jozef Demko, 33 r., manažér realizácie, nezávislý kandidát,
  • Pavol Kubala, 55 r., analytik dopravy, nezávislý kandidát,
  • Pavol Mojš, 56 r., výsluhový dôchodca, SMER – sociálna demokracia,
  • Alena Mydliarová, Mgr., 53 r., poradkyňa, nezávislá kandidátka,
  • Miroslav Zigo, 50 r., živnostník, Slovenská národná strana,
  • Marián Žúbor, Ing., 33 r., autorizovaný bezpečnostný technik a technik požiarnej ochrany, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Ľubochňa:

  • Peter Dávidík, Ing., 52 r., starosta, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Lúčky:

  • Branislav Hrbček, 50 r., starosta, Slovenská národná strana, Kresťanskodemokratické hnutie.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Ludrová:

  • Peter Slimák, 40 r., starosta, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Martinček:

  • Juraj Bobek, 57 r., starosta, Slovenská národná strana,
  • Gabriela Kohútová, Bc., 56 r., učiteľka, nezávislá kandidátka,
  • Eva Mračková, Ing., 56 r., obchodná manažérka, nezávislá kandidátka.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Potok:

  • Albín Bella, 63 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie,
  • Katarína Machová, 58 r., starostka, SMER – sociálna demokracia.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Stankovany:

  • Rudolf Baleja, 69 r., dôchodca, nezávislý kandidát,
  • Vladimír Urban, JUDr., PhD., 62 r., starosta, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Štiavnička:

  • Beáta Rázgová, Bc., 51 r., ekonómka, Slovenská národná strana, HLAS – sociálna demokracia,
  • Ladislav Zvara, 60 r., starosta, SMER – sociálna demokracia.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Švošov:

  • Milan Široň, Ing., 43 r., starosta, Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Turík:

  • Vladimír Hatiar, 47 r., starosta, nezávislý kandidát.

Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby starostu obce Valaská Dubová:

  • Igor Tulinský, 46 r., starosta, Kresťanskodemokratické hnutie.

Súvisiaci článok
PREHĽAD: Viete, kto ide kandidovať za starostov v obciach v okrese Žilina? (ČASŤ PRVÁ)
Čítajte viac >


Súvisiaci článok
PREHĽAD: Viete, kto ide kandidovať za starostov v obciach v okrese Žilina? (ČASŤ DRUHÁ)
Čítajte viac >

Zdieľať článok
Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť