Utorok 22. 10. 2024 13:26:43 | Meniny má Sergej

Tím DOXXBet Vlci Žilina nezažíva práve úspešné obdobie. Po vysokej prehre so Zvolenom prišla ďalšia, no až po predĺžení. Svorka si tak síce odnáša z Liptova aspoň bod, no aj trpkú pachuť z ďalšej prehry.

Michal Szentivanyi|21. október 2024|13:00:00

Zdroj: Koláž Žilina SP21/DOXXbet VLCI Žilina/Daniel Stehlík

Na Liptove rozhodli až samostatné nájazdy: Vlci si pod Dubeň vezú iba bod

Všetko sa odohralo podvečer v nedeľu 20. októbra, kedy Liptáci napokon triumfovali v napínavom zápase 12. kola Tipos extraligy. Ich víťazstvo však neprišlo v riadnom hracom čase a dokonca to ani nevyzeralo, že by ho mali vyhrať, keďže Vlci boli niekoľko minút v dvojgólovom vedení.

Napokon však Liptovský Mikuláš po samostatných nájazdoch zvíťazil nad žilinskými Vlkmi 4:3. Domáci tím dokázal v posledných minútach zápasu upraviť skóre 1:3 a vyrovnať.

Žilinskí Vlci sa najbližšie predstavia na ľade tímu HK Spišská Nová Ves v rámci 14. kola Tipos extraligy, a to v piatok 25. októbra o 17:30 hodine.

Začiatok novembra bude v znamení finále JOJ Šport Slovenského pohára. Vlci spoznali zdatného súpera