Streda 24. 07. 2024 11:58:27 | Meniny má Vladimír

Koncertnou udalosťou jesene bude návrat Michala Penka!

Pre fanúšikov Michala Penka, hviezdy prelomu osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, sa informácia o jeho návrate okamžite stala virálnou. Tento historicky prvý spevák skupiny Lucie a zakladateľ hardrockovej kapely SING SING sa rozhodol opätovne naskočiť do šoubiznisového vlaku.

Tlačová správa|10. máj 2024|20:30:34

Zdroj: Topfest Management

Súvisiaci článok
Koncert skupiny Kabát na Topfeste – Neopakovateľný zážitok len za 39 eur
Čítajte viac >

Sám o svojej motivácii povedal: „Vždy som to ukončil predčasne, chcelo by to, aby som v tom pokračoval. Niečo som naspieval a potom zase skončil. Teraz jediný dôvod, čo ma ženie je, aby ma môj syn videl aspoň raz v živote na koncerte, pretože tak ma nezažil.“

Od septembra do decembra 2024 sa naživo dočkáme takých hitov ako sú „O bláznech“, „Odpusťte nám“ či „Stín“. Na pripravovanom československom koncertnom turné, ktoré bude mať 12 zastávok, ho bude sprevádzať kapela REBORN 23 s bubeníkom Tomášom Waschingerom. S ním ho spája pôsobenie v prvej zostave skupiny Lucie.

PENK_tour.png Zdroj: Topfest Management

Michal sa však na Slovensku objaví ešte pred jeseňou, keďže vystúpi ako špeciálny hosť na festival TOPFEST 2024, a to v jeho úvodný deň, vo štvrtok 27. mája o 22:25 hodine. Vstupenky si môžete zabezpečiť na www.predpredaj.sk, alebo www.colosseumticket.cz.

Sme radi, že Spravodajský portál Žilina SP21 môže byť súčasťou tohto zaujímavého podujatia ako jeho mediálny partner!


Súvisiaci článok
Lineup festivalu Topfest 2024 obohatia fantastickí Hybrid Theory
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť