Nedeľa 16. 06. 2024 20:41:38 | Meniny má Blanka, Bianka

Horoskop na máj: Čo čaká jednotlivé znamenia v milostnej oblasti?

Čo vám prinesie tento mesiac? Nechajte sa prekvapiť mesačným horoskopom. V tomto článku odhalíte, aké budú vaše nasledujúce dni podľa znamenia.

Radka Kostánová|1. máj 2024|20:00:08

Ilustračné foto. Zdroj: Freepik.com

Súvisiaci článok
Horoskop na tento týždeň: Čo vám prinesie prelomové obdobie?
Čítajte viac >

Baran

Mesiac máj bude pre Barana pokojným mesiacom. Napätá atmosféra v práci sa upokojí a pracovný život sa vráti do starých koľají a stereotypu. Nebude ho v nej čakať nič nové, pretože novinky si na neho počkajú v milostnej oblasti. Ak je vo vzťahu, môže sa mu splniť jeden malý sen, ak je single, možno si niekoho nájde.

Býk

Pre človeka v znamení Býka bude máj prelomový. Konečne si uvedomí, že prešlo dosť mesiacov na to, aby niečo vo svojom živote zmenil. Radikálne sa pokúsi zmeniť svoju životosprávu, no nemal by to s ničím preháňať. V milostnej oblasti ho však nečaká nič nové. Ak je nezadaný, nikoho si nenájde, ak je to vzťahu, s partnerom im to bude klapať.

Blíženci

Človek v znamení Blížencov môže počas mája hľadať nové známosti. Hviezdy sú mu naklonené, preto sa nemusí báť odmietnutia, prípadne sklamania. V oblasti lásky sa mu všetko podarí tak, ako si naplánuje. Bude šťastný, pretože sa môže jeho status nezadaného človeka konečne zmeniť.

Rak

Rak si počas mája veľa neoddýchne. Najbližšie dni bude zavalený povinnosťami z práce, preto by nemal zabúdať na pravidelný pitný režim. Veľmi ľahko sa mu môže stať, že bude prepracovaný a začne ho bolieť hlava. V milostnej oblasti urobí dobre, ak bude počúvať svoje srdce. Či už je vo vzťahu, alebo zadaný, keď sa nechá viesť vnútorným hlasom, žiadna dráma ho nečaká.

Lev

Nasledujúci mesiac sa bude človek v znamení Leva cítiť ako na hojdačke. Jeho vzťah s partnerom čaká množstvo skúšok a zažijú veľa pádov. Práve počas týchto dní sa ukáže sila a dôvera medzi nimi. Pokiaľ je Lev nezadaný, má podobne ako Blíženci, šancu stretnúť lásku. Nemal by zatvárať oči pre nikým.

Panna

Človek v znamení Panny zažije počas mája veľa nepríjemností, pri ktorých by sa mal držať na uzde a nereagovať prehnane citlivo. Ak sa mu podarí zachovať chladnú hlavu, s nikým sa nepoháda, práveže naopak, vybuduje si rešpekt a uznanie. V oblasti vzťahu to tiež bude turbulentné. Pokiaľ je vo vzťahu, čaká ho pár hádok. Ak je single, môže zažiť pár horúcich románikov.

couple-love-2.jpg Ilustračné foto. Zdroj: Freepik.com

Váhy

Mesiac máj bude pre človeka v znamení Váhy pokojný, bez žiadnych veľkých problémov. Mal by ho využiť na svoje koníčky a podniknúť pár zaujímavých akcií, pretože aj to patrí k životu. Čo sa týka oblasti lásky, aj tá bude bezproblémová. Ak je vo vzťahu, partner ho bude chcieť posunúť o krok dopredu. Pokiaľ je však nezadaný, mal by mať oči otvorené. Láska čaká na svoju príležitosť.

Škorpión

Škorpión zažije ťažší mesiac, ale ako sa hovorí, čo človeka nezabije, to ho posilní. Mal by si vyhrnúť rukávy a chopiť sa každej príležitosti, ktorú mu život ponúkne. Hoci môže mať počas mája extrémne málo energie, bude na seba hrdý a otestuje svoje možnosti. V milostnej oblasti ho čaká pár výbuchov emócií, no ak má po boku láskavého partnera, všetko zvládne. Pokiaľ je nezadný, tento mesiac to tak aj zostane.

Strelec

Strelca môže v mesiaci máj potrápiť zdravie. Je možné, že má toho v živote viac, než by chcel, a tak mu to dá organizmus jasne najavo. Veľa povinností si vyžiada svoju daň, preto by mal počas nasledujúcich dní spomaliť a dať sa na prvé miesto. V oblasti vzťahu sa mu bude dariť. Ak partnera má, rozhodnú sa urobiť veľkú zmenu v živote. Pokiaľ je nezadaný, niekoho si nájde.

Kozorožec

Kozorožec zažije mesiac, na ktorý len tak nezabudne. Je dosť pravdepodobné, že bude pracovať na 110% a preto si ho všimnú nadriadení. Môže ho čakať povýšenie alebo aspoň malé kariérne zlepšenie, ktoré ho poteší a posunie vpred. Hviezdy sú naklonené na jeho strane, preto sa mu bude dariť aj v milostnej oblasti. O čo všetko patnera požiada, to dostane. Ak je single, stretne svoju spriaznenú dušu.

Vodnár

Vodnár by si mal počas mesiaca máj dávať pozor na financie. V pracovnej oblasti môže vyzerať jedna ponuka lákavo, no dôležité je, aby si ju dvakrát predtým overil, než ju príjme. Pokiaľ by to neurobil a bolo by to zlé rozhodnutie, prišiel by o dôležitú časť práce, ktorá by ho mrzela. V milostnom živote sa mu bude zdať, že ho partner zanedbáva, preto by ho mal osloviť na hlbší rozhovor. Pokiaľ je nezadaný, stretne niekoho, kto bude jeho typ - má šancu na vzťah.

Ryby

Človek v znamení Ryby bude mať máj nerozhodný. Ak si prechádza rozchodom alebo sa vyrovnáva s inými vzťahovými problémami, urobí dobre, keď sa zdôverí rodine alebo kamarátom. Uľaví sa mu a bude sa môcť posunúť ďalej. Pokiaľ ho nič netrápi a je nezadaný, mal by sa pripraviť. Ticho pred búrkou nie je nikdy dobré.


Súvisiaci článok
Veľký horoskop na rok 2024: Čaká vás šťastie alebo nešťastie?
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť