Streda 17. 04. 2024 16:07:17 | Meniny má Rudolf, Rudolfa

Matúš Štoček opäť bodoval do medzinárodného rankingu

Po 201 kilometroch na kopcovitých pretekoch Rund um Köln preťal cyklista Matúš Štoček cieľovú pásku na 19. mieste, za ktoré si pripísal tri body do medzinárodného rebríčka UCI. Foto: Facebook / ATT Investments

Juliana Krčulová|24. máj 2023|17:05:13

Simona Kuchyňková vyhrala aj tretie kolo Slovak E-bike Cup v Rajeckých Tepliciach

Slovenský zväz cyklistiky na sociálnej sieti informoval, že v nedeľu 21. mája sa v Nemecku uskutočnili kopcovité preteky Rund um Köln, na ktorých štartoval aj slovenský reprezentant a rodák z Veľkého Rovného, Matúš Štoček z tímu ATT Investments.

„Po 201 kilometroch kopcovitých pretekov Rund um Koln (UCI 1.1) preťal cieľovú pásku na 19. mieste, za ktoré si pripisuje 3 body do medzinárodného rebríčka UCI,“ informuje SZC vo svojom príspevku na sociálnej sieti.

Portál Biker.sk na svojom oficiálnom webe uvádza, že Štoček prišiel do cieľa v druhej skupine pretekárov, ktorá bola vo výsledku od víťaza pomalšia o 3:27 min. V šprinte tejto skupiny obsadil Štoček 5. miesto.

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY si môžete pozrieť prostredníctvom TOHTO ODKAZU.

Cyklista Matúš Štoček zdolal elitných šprintérov a v Maďarsku získal zelený dres