Štvrtok 16. 05. 2024 18:37:52 | Meniny má Svetozár

Judista Samuel Kotrč bol úspešný aj na medzinárodnej veľkej cene o Sokolský pohár (VIDEO)

Počas uplynulého víkendu sa v bratislavskej športovej hale uskutočnil už 42. ročník medzinárodnej veľkej ceny Sokol Judo Cup Slovakia. Turnaja sa zúčastnilo 543 pretekárov zo 41 klubov a 8 krajín. Samuel Kotrč z Judo San Kysucké Nové Mesto opäť potvrdil svoje kvality, keď porazil všetkých nasadených súperov a získal 1. miesto. Gratulujeme! Foto a video: Súkromný archív Samuela Kotrča

Juliana Krčulová|1. máj 2023|13:15:22

Judista Samuel Kotrč si na medzinárodnej veľkej cene v Bardejove vybojoval prvé miesto (FOTOGALÉRIA)

V sobotu 29. apríla sa v bratislavskej športovej hale uskutočnil už 42. ročník medzinárodného turnaja Sokol Judo Cup Slovakia.

„Zúčastnilo sa ho 543 pretekárov zo 41 klubov a 8 krajín. V kategórii dorastencov do 90 kilogramov pretekal aj Samuel Kotrč z Judo SAN KNM. Porazil všetkých súperov na ippon a získal 1. miesto,“ priblížil víkendové úspechy talentovaného judistu Ladislav Kotrč z JUDO SAN Kysucké Nové Mesto.

Dodal, že to bol posledný turnaj pred MSR dorastencov, ktoré sa uskutočnia už v sobotu 13. mája.

Talentovaný Samuel Kotrč si na majstrovstvách v Banskej Bystrici vybojoval tretie miesto (FOTOGALÉRIA)