Piatok 19. 04. 2024 18:52:38 | Meniny má Jela

Šesť gólov do siete Banskej Bystrice zabezpečilo pre Šošonov štvrtú výhru v rade

Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili v 2. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul nad Banskou Bystricou v prestrelke 6:4. Pripísali si štvrtý triumf v sérii. FOTO: MŠK Žilina

TASR|17. marec 2023|21:13:05

Žilinčania po prvom polčase prehrávali 1:2, no v divokom druhom polčase dokázali otočiť skóre. Zaujali najmä výkony dvojgólových strelcov Adriána Kaprálika v domácom drese a Andriju Baliča v drese Banskej Bystrice. Žilinčania sa tak v tabuľke posunuli na štvrté miesto, Banská Bystrica zostáva naďalej šiesta.

MŠK Žilina - MFK Dukla Banská Bystrica 6:4 (1:2)

Góly: 7. a 78. Kaprálik, 58. Javorček, 61. Jambor, 74. Bari, 90.+4 Galčík - 73. a 83. Balič, 18. Gorosito, 23. A. Slávik. Rozhodovali: Kružliak - Ferenc, Vitko, ŽK: Kaprálik - Záhumenský, Richtárech, Pišoja, Uhrinčať, Gorosito, 1265 divákov.

Žilina: Belko (40. M. Slávik) - Leitner, Minárik, Nemčík - Kopásek (46. Javorček), Gidi (86. A. Kopas), Iľko (46. M. Sauer), Bari - Kaprálik, Jambor, Ďuriš (68. Galčík).