Štvrtok 25. 04. 2024 20:04:43 | Meniny má Marek

Na majstrovstvách vo výstupe na skialpových lyžiach sa predviedli aj policajti zo Žilinského kraja (FOTOGALÉRIA)

V Žiarskej doline, okres Liptovský Mikuláš, sa konal 14. marca II. ročník Majstrovstiev Ministerstva vnútra Slovenskej republiky a Policajného zboru Slovenskej republiky vo výstupe na skialpových lyžiach. FOTO: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Radka Kostánová|16. marec 2023|16:00:14

Pozrite si marcové zábery z výstavby najdlhšieho tunela Višňové (FOTOGALÉRIA)

Policajti zo Žilinského kraja získali jeden bronz, jednu vicemajsterku a dokonca dvoch majstrov. Informovali o tom na Facebooku. Tieto majstrovstvá organizovali Únia telovýchovných organizácií polície Slovenskej republiky, Odbor výcviku Prezídia policajného zboru a Pohotovostný policajný útvar KR PZ v Žiline.

Celá trať bola dlhá 6,44 km s prevýšením 721 metrov. Štart pretekov bol v ústi Žiarskej doliny a cieľ na terase nad Žiarskou chatou. Dokopy pretekalo 81 pretekárov a z toho 11 žien. Kategórie boli: muži do 40 rokov, muži nad 40 rokov a ženy.