Utorok 27. 09. 2022 18:01:40 | Meniny má Cyprián

Kuriózna „krádež“ podpredsedu parlamentu Laurenčíka z Terchovej: Zabudol vraj zaplatiť takmer 40 centov!

TV JOJ priniesla včera informáciu, že podpredseda parlamentu a Terchovčan Milan Laurenčík (SaS) spôsobil v obchode v Žiline obrovské faux pas. Odišiel vraj bez platenia a dostal pokutu! Laurenčík však vysvetľuje, že omylom preniesol cez pokladňu dve skrutky v hodnote asi 20 – 40 centov. FOTO: Facebook Milana Laurenčík

Michal Filek|12. august 2022|09:14:20


Súvisiaci článok
Oslobodenie novinára a žilinského poslanca Lukáša Milana je právoplatné. Za ohováranie ho žaloval SMER-ák Paška
Čítajte viac >

Spravodajský portál Topky priniesol aj stanovisko samotného podpredsedu parlamentu. Na prípad totiž upozornil pracovník SBS v inkriminovanom obchodnom dome v Žiline, ktorý mu udelil aj pokutu. Svedkovia sa mali totiž na politika sťažovať. Pritom vraj išlo len o nedorozumenie.

Laurenčík bol, podľa vlastných slov, kupovať skrutky, ktoré si v predajni odvážil. Ale potreboval aj také, ktoré nemali kód a nevedel, ako ich odvážiť. „Štyri z nich som si zobral, lebo som také potreboval a chcel som sa pri pokladni opýtať, ako sa dajú odvážiť a či sa dajú kúpiť aj jednotlivo po kusoch," povedal Laurenčík štábu TV JOJ, ktorá reportáž priniesla ako prvá.

Laurenčík však na skrutky vo vrecku zabudol, pretože medzitým si vyberal iný tovar. Prešiel s nimi aj pokladňou, kde si ho odchytil sbs-kár. Zaplatiť musel aj pokutu.

"Ten tovar mohol mať hodnotu od 20 do 40 centov. Nič som neukradol," uviedol pre TV JOJ Laurenčík.

Bola to, z jeho strany, vraj len roztržitosť, pretože sa ponáhľal na stretnutie.


Súvisiaci článok
Zmení väzenie, kde Jánošík čakal na popravu, znova majiteľa? Na predaj je za milión eur
Čítajte viac >

Zdieľať článok
Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť