Piatok 19. 04. 2024 12:26:07 | Meniny má Jela

Tohtoročný Kysucký maratón vyhral bežec z Maratón klubu Rajec (FOTOGALÉRIA)

Po dvojročnej prestávke sa v sobotu 25. júna 2022 uskutočnil 46. ročník Kysuckého maratónu, jedného z najväčších športových podujatí na Kysuciach. Víťazom sa stal Rastislav Kalina z Maratón klubu Rajec, ktorý si dobehol po vavrínový veniec s časom 2:45:05 hodiny. Foto: Mesto Krásno nad Kysucou

Juliana Krčulová|29. jún 2022|08:32:03

Žilinskí policajti riešili pravdepodobnú environmentálnu trestnú činnosť

Mesto Krásno nad Kysucou reprezentovali na polmaratóne Soňa Cvenčeková, ktorá dobehla s časom 02:04:41 a Rudolf Kuljovský s časom 01:57:53 hodiny.

Maratón podľa miestnych radničných odbehla aj Andrea Hudeková, ktorá získala 2. miesto v kategórii ženy a 3. miesto v kategórii okres s výsledným časom 3:23:58 hodiny.

„Ďakujem všetkým za povzbudzovanie na trati, boli ste skvelí. Dnes to bolo málinko náročnejšie,“ uviedla Hudeková, rodáčka z Krásna nad Kysucou, na oficiálnej stránke mesta a dodala, že víťazkou sa stala Hana Vičarová:

„Víťazka je neskutočne skromný človek s obrovským talentom a zistenie, že je z Brna, bolo príjemným prekvapením, dokonca býva blízko mňa. Ak niekto zabehne 100 kilometrov za 8 hodín, tak je proste ,,borec na konec". Vďaka behu som spoznala veľké množstvo skvelých ľudí a ja za to ďakujem,“ uzavrela.