Piatok 17. 05. 2024 18:57:46 | Meniny má Gizela, Aneta

Začíname!

Vážení čitatelia, vitajte na stránkach Spravodajského portálu 21 pre Žilinský kraj. Dnes nastal náš veľký deň, kedy sme po mesiacoch príprav konečne spustili ostrú prevádzku. Sme pripravení prinášať vám aktuálne, ale veľmi vyvážené, objektívne a nestranné spravodajstvo.

Michal Filek|21. december 2021|08:01:36

Sme nezávislí, nie sme v područí žiadnej politickej strany, ani oligarchu, ktorí by si chceli prostredníctvom portálu presadzovať svoje záujmy. V SP 21 dostane priestor každý relevantný názorový smer. Samozrejme, okrem takých, ktoré patria skôr na okraj spoločnosti.

Veríme, že medzi obľúbené formáty bude patriť Duel SP 21. V ňom chceme každý týždeň diskutovať s dvoma politikmi, spravidla z rôznych názorových táborov. Začíname dnes o 16.00 debatou na tému Hazard v Žiline, do ktorej prijali pozvanie poslanci zastupiteľstva Jozef Juriš a Marek Richter. Duel bude moderovať šéfredaktor SP 21 Michal Filek a livestream bude dostupný na našom fb.

Rovnako tak bude na fb dostupný stream aj z oficiálnej časti spustenia nášho vysielania. Konkrétne vám ponúkneme živé vystúpenie známeho operného speváka Gustáva Beláčka s pianistkou. Pozerajte nás cca. od 18.30 h.

Chcete mať tie najdôležitejšie udalosti zo Žiliny a Žilinského kraja stále poruke? Pridajte si nás na facebooku, a ostatných sociálnych sieťach.

Prinášať vám budeme aktuálne informácie, spravodajstvo, komentáre, publicistiku, veľa fotografií, ale tiež množstvo videí a podcastov so zaujímavými hosťami.

Sledujte nás na sociálnych sieťach! FACEBOOK INSTAGRAM

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť