Streda 24. 07. 2024 04:34:37 | Meniny má Vladimír

Pripravte sa na spanilú jazdu, návrat po 20 rokoch a štvornohého chlpáča. V Kine Moskva bude dobrodružstvo

Martinské Kino Moskva vám aj počas tohto víkendu ponúka trojicu filmov, ktoré vás určite pohltia! Sledujte návrat veľkej japonskej anime legendy na strieborné plátna, ambicióznu jazdu Motorkárov a tiež sa zžite s najnovšími dobrodrúžstvami štvornohého miláčika.

Michal Szentivanyi|21. jún 2024|16:45:06

Zdroj: Koláž Žilina SP21/Kino Moskva

Súvisiaci článok
Vlkov Žilina posilní významné meno. Do radov útočníkov pribudne krídelník Miroslav Mucha
Čítajte viac >

Aj tentokrát boli z ponuky martinského Kina Moskva vybraté tri kúsky, ktoré vás určite zaujmú. Pôjde o tri rôzne, no pútavé filmy – Mobile Suit Gundam SEED Freedom, Motorkári a Lassie: Nové dobrodružstvo. Tieto filmové zážitky vás budú čakať v martinskom Kine Moskva už počas víkendu. Ak vás niektorý z týchto filmov zaujal, môžete si kúpiť vstupenky online na webovej stránke kina alebo osobne priamo na pokladni.

Mobile Suit Gundam SEED Freedom

Séria Gundam SEED sa po 20 rokoch od posledného vydania vracia na strieborné plátno vo veľkom štýle s úplne novým príbehom. Táto frančíza, ktorá uchvátila celú generáciu fanúšikov anime, práve teraz pokračuje. Píše sa rok 75 kozmickej éry a boje s hnutím odporu podnecovaným Modrým kozmom stále pokračujú.

V reakcii na to vzniká globálna mierová organizácia KOMPAS pod vedením Lacus, ktorá svojich členov na čele s Kirou vysiela zasahovať do lokálnych konfliktov. Nedávno ustanovený národ Nadácie potom prichádza s plánom, vďaka ktorému by Modrému kozmu mohli zasadiť rozhodujúcu ranu.

Film Mobile Suit Gundam SEED Freedom má v martinskom Kine Moskva premiéru v nedeľu 23. júna 2024.

1_1600x901.jpg Zdroj: kinomoskva.sk

Motorkári

Kathy je tvrdohlavá dievčina, ktorá si nenechá do života hovoriť a je dosť slobodomyseľná aj na pomery Ameriky na prelome 60. a 70. rokov. Keď v bare, kam slušné dievčatá nechodia, narazí na mladého motorkára Bennyho, ktorý má podobnú krvnú skupinu, okamžite to medzi nimi začne iskriť. Benny je členom motorkárskeho gangu „Vandali”, neformálnej skupiny milovníkov bezstarostnej jazdy, ktorú vedie majiteľ baru Johnny.

Chuť po slobode je nákazlivá a Kathy jej čoskoro podľahne. Keďže je však bystré dievča, začne si všímať aj negatívne veci, ktoré sprevádzajú rast motorkárskeho gangu – čoraz násilnejšie bitky s konkurenciou, strety s políciou a nelegálne aktivity, ktoré organizácii zabezpečujú príjem a udržujú ju v chode.

Keďže Kathy Bennyho miluje, nechce, aby skončil vo väzení alebo s guľkou v tele, a snaží sa preňho nájsť cestu von z gangu. Otázkou je, či takáto cesta vôbec existuje, a ak áno, či sa ňou Benny vôbec chce vydať.

Film Motorkári mal v martinskom Kine Moskva premiéru vo štvrtok 20. júna 2024.

2_1600x900.jpg Zdroj: kinomoskva.sk

Lassie: Nové dobrodružstvo

Najslávnejšie psie plemeno, kólia, sa konečne vracia na plátno. A ako inak než s jej verným parťákom Floriánom po boku. Ale nielen s ním. V novom dobrodružstve ich okrem nových dvojnohých aj štvornohých priateľov čaká poriadne nebezpečná úloha – musí vypátrať, kto stojí za záhadnými únosmi psov, medzi ktorými je aj ich kamarátka, malá Jack Russell teriérka Pippa. Je tu napínavý pohľad pre celú rodinu a nezabudnuteľný filmový zážitok pre všetkých malých i veľkých milovníkov psov.

Film Lassie: Nové dobrodružstvo mal v martinskom Kine Moskva premiéru vo štvrtok 20. júna 2024.

3_1600x900.jpg Zdroj: kinomoskva.sk


Súvisiaci článok
Výnimočné diela Žilinského kraja: Oltáre Kaplnky svätého Michala by mal vidieť každý aspoň raz
Čítajte viac >

Zdieľať článok

Ďakujeme, že nás čítate. V prípade, že ste našli v článku chybu, napíšte nám na redakcia@sp21.sk

Lock-icon

Pre pridávanie komentárov do diskusie sa musíteprihlásiť