Piatok 05. 07. 2024 10:47:11 | Meniny má Cyril, Metod

Na Liptove si počas víkendu zmeralo sily v športovej gymnastike až 170 pretekárov

Druhé oblastné kolo Slovenského pohára v športovej gymnastike zaznamenalo v kategórii C rekordnú účasť, až 170 pretekárov. Uskutočnilo sa počas uplynulého víkendu na pôde Strednej zdravotníckej školy v Liptovskom Mikuláši.

Juliana Krčulová|10. október 2023|12:15:44

Trstenskí kolkári zvíťazili v Galantskom turnaji kolkárskej mládeže. Gratulujeme!

V zápolení tímov zo severného a východného Slovenska sa nestratili ani súťažiace z dvoch mikulášskych klubov.

„Na stupne víťazov sa vďaka tretiemu miestu postavila Adela Macková medzi juniorkami a Laura Urbanová v kategórii seniorky. V kategóriách, v ktorých sa zišla najširšia konkurencia, medzi najmladšími žiačkami piate a šieste miesto vybojovali Ema Vyšná a Lilien Pátereková a medzi mladšími žiačkami obsadila Simona Kubíková štvrté miesto,“ priblížili zástupcovia mesta Liptovský Mikuláš na sociálnej sieti.

Ocenenia súťažiacim odovzdal viceprimátor Ľuboš Trizna.

Liptov hostil majstrovstvá sveta v muškárení. Usporiadať takéto podujatie bola veľká výzva